GRUPY ZORGANIZOWANE

Zapraszamy do malowniczo położonego obiektu w sercu Pienin, Pasma Gorce oraz Tatr, pomiędzy Nowym Targiem a Szczawnicą oraz nad urokliwym jeziorem Czorsztyńskim w niedalekiej odległości od głównych kurortów górskich Zakopane 48 km, Bukowina Tatrzańska 20 km Krościenko nad Dunajcem 8 km a Szczawnica 12 km.

1. Zakwaterowanie w 21 pokojach 2,3,4 osobowych (w zależności od potrzeb).
Dysponujemy łącznie 72 miejscami noclegowymi.
2. Zakwaterowanie grupy – po uzgodnieniu – jest możliwe również w godzinach porannych
3. Gwarantujemy całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji gości pozostaje restauracja i bar czynny do 22:00 lub do końca imprezy.
4. Posiadamy salę konferencyjną z wyposażeniem multimedialnym – rzutnik, ekran, TV, nagłośnienie, internet wi-fi bez ograniczeń.
5. W czasie wolnym do dyspozycji gości pozostaje wydzielony teren zielony z placem zabaw letnią altaną oraz miejscem do grillowania
6. Na terenie zewnętrznym organizujemy również imprezy plenerowe i biesiady połączone z zabawami ruchowymi, a po zmroku pieczenie barana i kiełbasek na prawdziwym palenisku.
7. W razie niepogody zapraszamy  na  relaksujący masaż na zamówienie lub do sauny – odpłatnie.
8. Do bezpłatnej dyspozycji uczestników pozostaje również stół do ping-ponga.

Naszym atutem jest powszechnie chwalona kuchnia, której proste motto brzmi: „Smaczne jedzenie w dobrej cenie”.
Jesteśmy otwarci na różne modyfikacje wynikające z aktualnego stanu rzeczy. Potrafimy dostosować się do oczekiwań i potrzeb naszego Klienta. Jesteśmy gotowi sprostać każdym wyzwaniom.

Serdecznie zapraszamy do górskiego obiektu Gościniec Pieniński w Kluszkowcach